Kategorie
Projekty

Biuro Projektów Tyczyński Wojtas

Prezentacja krakowskiego biura projektowego.

bptwBiuro Projektów Tyczyński Wojtas to krakowska firma, która zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych, takich jak obiekty sportowo-rekreacyjne, hale przemysłowe i magazynowe, obiekty szpitalne, pawilony handlowe czy budynki mieszkaniowe.

Strona internetowa biura projektowego zawiera podstawowe informacje na temat firmy, jej specjalizacji oraz form kontaktu. Użytkownicy mogą także przeglądać bogatą listę realizacji i projektów formy wraz ze szczegółowymi opisami. Możliwe jest przeglądanie rekordów według kategorii i czasu realizacji.

Cała strona internetowa składa się z kilku podstron połączonych rozbudowaną nawigacją. Wygląd poszczególnych fragmentów jest połączeniem prostoty i dbałości o szczegóły, tak mocno ważnych przy projektowaniu konstrukcji budowlanych. Wszelkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby w minimalnym stopniu rozpraszać użytkownika i pozwolić na łatwe przeglądanie treści.

Techniki zastosowane przy tworzeniu strony internetowej pozwalają na łatwe odnalezienie tej strony w sieci przez użytkowników, ale także wyszukiwarki sieciowe. Również rozbudowany system zarządzania treścią pozwala na łatwe administrowanie serwisem.

2 odpowiedzi na “Biuro Projektów Tyczyński Wojtas”

cytuję: Biuro Projektów Tyczyński Wojtas

24 styczeń 2009
Nie styczeń, a stycznia. Poza tym, ta strona jest zakamuflowaną reklamą komercyjnej działalności umieszczonej na niekomercyjnym serwerze. Jeśli nie zostanie to skasowane, to poinformuję władze uczelni o takiej, niezgodnej z prawem działalności. Jednocześnie donoszę (donoszenie, w tym przypadku jest w pełni świadome), iż poinformuję o takiej działalności bezpośredniego administratora serwera. (torus.uck.pk.edu.pl). Taka działalność jest sprzeczna z prawem. Pan Wojtas jest pracownikiem tegoż instytutu.

Rzeczywiście format daty był błędny, ale reszta moim zdaniem jest poprawna. Zarówno mój blog, jak i strona opisywana, w tym artykule znajdują się na komercyjnych serwerach. Proszę w takim o dokładne przedstawienie działań, które są sprzeczne z prawem i łamią regulamin torusa.

Możliwość komentowania została wyłączona.