Vagrant Story

vagrant storyMoja pierwsza strona internetowa wykonana około 2000 roku. Projekt strony Vagrant Story zmieniał się kilkukrotnie, aby w końcu przybrać ostateczną postać. Podstawy cel jaki spełnia strona od początku powstania to informowanie użytkowników o elementach gry oraz moich własnych osiągnięciach. Niestety strona jest już zamknięta (nieaktualizowana), jednak ciągle dostępna dla odwiedzających.

Strona Vagrant Strory poza logiem nie posiada praktycznie żadnych elementów graficznych. Większość informacji prezentowana jest w postaci tabelarycznej, jednak taki jest ich charakter. Dodatkowo na stronie głównej zamieszczane są aktualności. Niestety cały projekt działa w oparciu o statyczne pliki html. W związku, z czym utrzymywanie takiej witryny w dzisiejszych czasach jest dosyć kłopotliwe.

Największą zaletą omawianej strony jest prostota i przejrzystość. Zawsze staram się, aby informacje prezentowane były w sposób minimalistyczny, bez zbędnych fajerwerków graficzny. Uważam, że treść jest ważniejsza niż wygląd. Oczywiście treść podana w elegancki sposób, smakuje jeszcze lepiej. Jednak jeżeli to opakowanie przykuwa naszą uwagę, zamiast treści, ktoś popełnił błąd.
Prosty, tematyczny i estetyczny projekt w tajemniczych fioletach funkcjonował przez ponad rok zanim, dopóki ktoś nie postanowił go zmienić. Na temat gustów się nie dyskutuje, ale czy zmiany poszły w dobrym kierunku, szczerze wątpię.

Join the Conversation

Brak komentarzy

 1. You made some really good points there. I looked on the internet to find out more about the issue and found most individuals
  will go along with your views on this website.

 2. I think that everything published was actually very reasonable.
  But, what about this? suppose you were to create a awesome title?
  I mean, I don’t wish to tell you how to run your blog, however what if you added a title to maybe get people’s
  attention? I mean Vagrant Story – adamczuk.net.pl is a little boring.
  You could glance at Yahoo’s front page and note how they write article titles to
  grab people to click. You might try adding a video or a related pic
  or two to get readers excited about what you’ve
  written. In my opinion, it would bring your posts a little bit more
  interesting.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *