Kategorie
Blogi

Antyweb

Notka na temat bloga Grzegorza Marczaka. Internet w osobistym wydaniu, doprawiony szczyptą ironii.

Podczas codziennego przeglądania internetu łatwiej czyta się blogi publicystyczne niż techniczne. Jednak tworzenie wysokiej jakości wpisów na temat technologii, trendów, pomysłów i wielu innych aspektów internetu wcale nie jest łatwiejsze niż pisanie artykułów technicznych. Zawsze ważne jest zaangażowanie. Zapraszam do odwiedzenia antyweb.pl.

Antyweb to blog prowadzony od początku przez Grzegorza Marczaka, polskiego pasjonata internetu. Główna tematyka bloga to nowe startupy, czyli serwisy i aplikacje, które powstały w ostatnim czasie. Poza tym Grzegorz wiele miejsca poświęca znanym internetowym markom, jak na przykład Google, choć część sprzętowa nie jest mu wcale obca. Niektóre wpisy dotyczą nowinek technicznych oraz gadżetów, które jakkolwiek łączą się z internetem lub branżą IT. Rosnąca od lat liczba odwiedzających potwierdza wartość tego bloga. Poza tym antyweb jest regularnie przynajmniej raz dziennie aktualizowany.

Pomimo dość szerokiego spektrum zainteresowań Grzegorza i tematyki jego bloga, potwierdzam wysoki poziom jego tekstów. Wprawdzie wielu przyczepia się do literówek czy błędów stylistycznych. Jednak kiedy człowiek poświęca swój czas na wiele rzeczy trudno, aby zawsze było idealnie.

2 odpowiedzi na “Antyweb”

Lubie czytać sobie czasem Antyweb. Na pierwszy rzut oka to taki polski TechCrunch, ale trochę dużo notek na temat jabłka, ajfontów i całego ich marketingu, bla, bla

Możliwość komentowania została wyłączona.