Erasmus na WFMiIS

erasmusErasmus to program stypendialny finansowany przez Unię Europejską. Jako student byłem członkiem takiego programu i wyjeżdżałem na studia zagraniczne. Po powrocie do kraju zająłem się przygotowaniem projektu i stworzeniem strony internetowej programu Erasmus w Instytucie Modelowania Komputerowego.

Program Erasmus sjest skierowany do ludzi młodych. W związku z tym strona internetowa powinna być dynamiczna i odważna. Zarówno pod względem kolorystki jak i układu projekt spełnia wymienione warunki. Istotnym czynnikiem przy tworzeniu takich projektów jest wyczucie granicy w działaniach, na które można sobie pozwolić.

Strona zawiera podstawowe informacje odnośnie uczelni partnerskich, zasad dotyczących wyjazdów, a także aktualności związanych z aktualną rekrutacją studentów. Dodatkowo istnieje archiwum wiadomości dla studentów oraz kanał RSS.

Join the Conversation

Brak komentarzy

  1. Creasy is one of a walls of aliases the monster utilizes as they takes out, one-by-one, everyone connected with that distressing occasion in Travis’s circumstance in which the wonderful snitch perished.

  2. I don’t know іf it’s just me oг if perһapѕ eνеryone elѕe encountering issues with your blog.
    It appears as if some of the written text on your content are гunning off the
    screеn. Can someone eⅼse please provide feedƄaсk and let me knoԝ if tһis is happening to them as well?
    This may be a problem witһ my web browser because
    I’ve had this happen before. Many thanks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *